پیام فرستادن
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd نمایه شرکت
نمایه شرکت
صفحه اصلی >
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd نمایه شرکت
درباره ما
مخاطب
مخاطب: Ms. Kayee Fan
فکس: 86-510-82713082
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Company Details

FSK تاسیس شده در سال 2005، به عنوان یکی از اصلی ارائه دهنده حرفه ای برای بلبرینگ در سراسر جهان رشد کرده است. ما از هر محصولی که ما می فروشیم، افتخار می کنیم. یاتاقان های ما در فروش داغ با کیفیت بهتر و قیمت پایین هستند. ما می توانیم با کمال تاسف و اعتماد به ما برای فن آوری و خدمات حرفه ای ما، ما تیم زبان انگلیسی دوستانه ما همیشه آماده برای کمک به شما با روش های واردات، سوالات محصول و پشتیبانی فنی. و ما قول می دهیم که شما یا مشتری خود را با محصولات و خدمات ما متشکل شوید.

FSK متخصص بلبرینگ اتوماتیک (بلبرینگ چرخ، بلبرینگ کامیون، بلبرینگ کلاچ و غیره) و یاتاقان معروف مشهور مانند SKF، FAG، INA، NSK، NTN، NACHI، KOYO، TIMKEN، FYH و غیره با انواع بلبرینگ مانند Deep یاطاقان توپ، یاطاقان غلتکی مخروطی، بلبرینگ غلتکی مخروطی، بلبرینگ کروی غلتک، سوزن غلتک، بلبرینگ بلبرینگ، بلبرینگ سرامیکی و غیره، ما ارائه می دهیم در سراسر جهان، به خصوص عربستان سعودی، ایران، ترکیه، فدراسیون روسیه ، بلغارستان، برزیل و غیره. کیفیت و قیمت ما برآورده کردن همه مشتریان ما و ایجاد رابطه تجاری خوب برای مدت طولانی است.

تجربه طولانی مدت تحمل، فناوری بلبرینگ عالی، فروش حرفه ای و تیم پس از فروش، سهام مناسب، بدون هیچ دلیلی با ما تماس بگیرید!

OEM/ODM

Q: تحویل و حمل و نقل

سه راه برای تحویل کالا وجود دارد.
یکی از اکسپرس ها، مانند DHL، UPS، TNT و Fedex است. اگر هزینه حمل و نقل در چین را پرداخت کنیم، هزینه آن از 10 دلار آمریکا به KG $ تا 15 دلار آمریکا / KG است. این راحت است به دلیل درب به درب. این روش برای چند کالا مانند کمتر از 20 کیلوگرم مناسب است.
یکی دیگر از بسته های هوایی است، شما باید به فرودگاه بروید تا کالاهای خود را بفروشید. شارژ ارزانتر از اکسپرس است، اما شما باید هزینه اتهام ترخیص کالا را پرداخت کنید و ما باید اتهامات مربوط به ترخیص کالاها را بپردازیم، این اتهامات صرف نظر از وزن و حجم آنها ثابت است. این روش برای کالاهای بیش از 100 کیلوگرم مناسب است.
بقیه ی آن حمل و نقل اقیانوس است، ارزان تر است و اگر شما در آمریکای شمالی یا اروپا هستید، حدود 15-30 روز به بندر می روید.
به طور کلی، نمونه ها توسط اکسپرس، مانند DHL، UPS، TNT و Fedex را تحویل می دهیم و کالاهای سفارش را با حمل و نقل اقیانوس حمل می کنیم.

س: پرداخت

توسط L / C غیر قابل جبران در نگاه، توسط T / T: 30٪ سپرده، 70٪ تعادل قبل از حمل و نقل.

س: ادعا و بازپرداخت

به طور معمول، قبل از قرار دادن سفارش، همیشه تایید شما را دریافت می کنیم. اگر برخی از محصولات معیوب وجود دارد، می توانید آنها را بازگردانید و برای حمل این محصولات معیوب اصلاح می کنیم. مطمئنا، شما همچنین می توانید از ما بخواهید که این محصولات معیوب را در اسرع وقت جایگزین کنید. ما تمام کالاها را برای آنها پرداخت خواهیم کرد.

History

2005 12.24 ما در 5 نمایشگاه بین المللی صنعت چین نمایش داده شده، کسب و کار شرکت ما ترویج، و نتایج خوبی به دست آورد.
2006 7.15 ما شرکای کسب و کار بیشتری را برای گسترش کانال های عرضه این شرکت به ارمغان آورده ایم. اکنون شرکت من SKF، FAG، INA، NTN، نام تجاری بین المللی را عرضه می کند.
2007 4.16 در سال دوم تجارت، ما شرکای کسب و کار بیشتری را برای گسترش کانال های عرضه این شرکت به ارمغان آورده ایم. اکنون می توانم به SUZUKI، Caterpillar، Ford ارائه دهیم.

2008 5.18 در محصولات صنعتی ما در حال حاضر کسب و کار زیر، عمق شیار غلتک، غلتک مخروطی، بلبرینگ بلبرینگ بلبرینگ، بلبرینگ غلتکی مخروطی، بلبرینگ کروی غلتک، بلبرینگ سوزن غلتک، بلبرینگ چرخ و غیره را شناسایی کرده ایم.

2009 6.26 ما هانسن مسه را در آلمان می بینیم، کسب و کار شرکت ما را ارتقا می بخشد و شرکای بیشتری را پیدا می کنیم.
2010 9.30 ما در نمایشگاه بین المللی صنعت چینگدائو نشان می دهد، کسب و کار بیشتر.
2011 5.26 ما دوباره از Hannover Inudstries Messe بازدید کردیم و کمبود شرکت ما را تشخیص دادیم. درک بیشتر برای توسعه بیشتر شرکت، پیشبرد این ایده.

2012/08/21 ما نمایشگاه MIDEST در جفت و نمایشگاه بین المللی صنعت چینگ های چین را در شانگهای، ملاقات خواهیم کرد همه دوستان جدید و قدیمی ما.

Our Team
  • تیم حرفه ای RD
  • بیشترین کارمند جدی
  • تیم فروش حرفه ای
  • حرفه ای پس از فروش تیم